EldoTV interview (22.02.2010)

26. října 2010 v 20:22 | romeska
Bill: No, nejdříve musíme říct, že jsme se nedostali k moc prohlídce po památkách a tak, tohle jsme vůbec neudělali. Vlastně jsme tu byli jenom v hale a stále ji známe z našeho posledního turné, a byli jsme na hotelu.

Bill: Je to rozhodně prozatím ta největší produkce; máme s sebou hodně věcí, máme velký světelný tým a taky velký tým. Takže je tu hodně autobusů, autobusů pro tým; my jako kapela máme pro sebe dva autobusy. Myslím že rozdílem je to, že máme s sebou vlastní podium. Takže vlastně to dělá rozdíl. Když máte jejich podium, tak samozřejmě že nemusíte převážet, ale tentokrát máme vlastní podium takže všechno zabírá více času.

Bill: Samozřejmě, že je nám to líto; začalo sněžit, takže jsme se trochu báli a chtěli jsme, aby se fanoušci měli dobře, nechtěli jsme aby někdo byl nemocný. Na druhou stranu se na to těšíte, protože lidi se na ten koncert těší a víte, že je tady hodně síly a oni do toho vkládají hodně emocí, je to pro nás dobrý pocit.

Bill: Kdysi když mi bylo kolem sedmi, osmi let, tak jsem stál takhle na koncerty Neny, v dešti a čekal.

Tom: V poslední fázi naší produkce alba, Georg a já jsme si dali dva týdny volno, a šli jsme k domu Jessicy Alby a usadili se tam...Ne, nehrála koncert, ani neotevřela dveře, takže to vlastně nebylo moc úspěšné, ale tohle jsou prostě drobnosti, které někdy děláte.

Bill: Myslím, že je to pokaždé více extrémní. Můžeme mluvit o posledních pěti letech, ale když se podíváte na hudební průmysl, tak tu za stoly sedí hodně starších mužů a brečí, rozhodně. Jde to dolů. Ceny za platinu a zlato jdou dost dolů.

Bill: No, Georg dělá o volnu prostituta, vždycky jde do ulic a tak.
Georg: Bill je můj nejlepší zákazník, mimochodem.
Bill: Přesně.
Tom: No, musím říct, že nás samozřejmě zajímá jak to bude za deset let, jestli se to nějak pohne? Jestli stále bude možnost produkovat alba, protože to, co děláte stojí nějaké peníze. Takže, když zapřemýšlím nad tím, co jsme utratili za produkci posledního alba - produkovali jsme přes rok - dali do toho dost prachů samozřejmě a to nejspíš nebude za deset let už možné.
Bill: Myslím, že hlavně pro nováčky to stojí za nic, získat v dnešní době smlouvu, kdo je dobrý a dokáže získat velký průlom jako interpret; je to těžší a těžší.

Bill: Prodej CD vždycky byl sledován tak, kde vyděláte od začátku kariéry nejméně peněz.

Bill: Hey, my jsme Tokio Hotel a posloucháte Eldo-radio, Lucembursko!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaHigh Levels:

____________________________________________________

____________________________________________________

My News: