Lyžák...11. KONEC

26. prosince 2011 v 16:54 | romeska
- - - - - - - -VEČER- - - - - - - -
Tom mi dneska na obědě oznámil,že se z nějakého "neznámého" důvodu se staví.Takže za chvilku by tu měl být.Trochu se na to připravuju,protože vím jaký je když se naštve.A já dneska určitě dostanu zprda.Aspoň se trochu upravím.Je to Tom Kaulitz ne? Takže si z oblečení,které tu mám vyberu to nejlepší,z mích rovných vlasů vykouzlím vlny a ještě se namaluju.Od Simči jsem na Vánoce dostala krásný lesk na rty.Taky tužku na oči.Jsem uplně potřebovala.
Slyším klepání.Aha,Tom.Jdu otevřít.Jenže ve dveřích stojí..
,,Bille? Co ty tady?",zeptám se překvapeně.
,,Mám ti od Toma vzkázat,že dneska nedojde."
,,Aha.A proč, ti neřekl?"
,,No říkal,že jestli to chceš vědět,máš dojít za ním na pokoj.Ale Simča ti posílá tuhle obálku.Prej nemá čas ti to sdělit osobně,tak ti to aspoň napsala."
,,No..tak dík.Dobrou.",zavřu dveře a rozbalím si obálku. Prvně si sednu na židli.Ouha..ta se překonala.Většinou takový slohy píšu já,ale tohle bude asi hodně důležitý.
Asi po 5ti minutách jsem to přečetla.Všude samej Bill a jak je strašně úžasnej,sladkej,nemůže mu odolat a další tyhle slovíčka.Normálně jsem se dočetla i k tomu,že se spolu vyspali.To mi až vyrazilo dech,vypadly mi oči z ďůlů atd..To bych do nich teda fakticky neřekla.Ani do jednoho z nich.Celkem jim to závidím.No uvidíme jak jim to dlouho vydrží.Naše kámoška si plánovala jak se svým ex bude bydlet tam a tam,budou dělat to a to a kdesi cosi.Skutek utek.Teď to nebudeme rozebírat. No potom o tom ještě pokecáme. Teď musím zvážit,jestli za tím Tomanem vůbec půjdu.Já se i celkem bojím,ale moje zvědavost je větší. Takže rozhodně JO!! Ups..ještě navonět!!
Celou dobu se klepu.Už stojím před jeho dveřma.Pořád se rozmýšlím, jestli mám vůbec zaklepat,ale když už jsem tu,tak abych sem nechodila zbytečně ne?OK. Takže teď.Už klepu.Tom vyleze..uh..s červenýma očima?
,,Takže Bill vyřídil jo?"
,,Ano.Tak bych byla ráda,kdybys mi to řekl.Jsem celkem zvědavá, víš?"
,,Tak pojď dál.A sedni si.Chceš něco na pití?Jo já vím že jo.Takže Redbull."
,,Víš co je zajímavé? Že i když se známe fakt málo, a přes to jak se nesnášíme,že mě tak dobře znáš."
,,No to víš.Můj 6. smysl. Tak abych ti to nějakým normálním způsobem vysvětlil.Jaksi a ani nevím proč,tě miluju."
,,No neříkej.",řeknu s ironií v hlase a on pokračuje.,,Víš,já si vždycky namlouval,že tě strašně nesnáším.Snažil jsem se na tebe nemyslet.Vymazat tě z hlavy.Nešlo to.Omlouvám se ti za to všechno.Odpustíš mi?",já nemám co říct.
,,Ehm..jo.Odpustím.",řeknu a Tom mě obejme.Poté jsme se políbili.Prvně tak jemně,ale pak to začala být divočina =D
-----
Lyžák už dávno skončil a všichni spolu pořád chodíme.Teda já s Tomem a Simča s Billem.Všichni jsme šťastní.Tady náš příběh končí a já Vám přeju,abyste prožili něco podobného.=)

ZAZVONIL ZVONEC A POHÁDKY JE KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš povídku lyžák?

Ano

Komentáře

1 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 27. prosince 2011 v 17:44 | Reagovat

Ahoj, jen jsem ti chtěla připomenout, že v pátek končí soutěž TH Aliens, tak ať stihneš do 16:00 poslat úkol :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaHigh Levels:

____________________________________________________

____________________________________________________

My News: