Prove It! V.

31. prosince 2011 v 14:59 | romeska
Autor: B*Kay(Nell <3)

Tom:
Kámoši nemůžou od Billa odtrhnout oči. Všiml jsem si,že Marty ho sjíždí pohledem už od první chvíle,co Billa spatřil.Nelíbí se mi to, to je jasný.Marty se,ale proti mě nepostaví a i kdyby, tak by neměl vůbec žádnou šanci.
"Tome,půjdem si všichni zatancovat?" zeptá se Marty a blýskne se mu v očích.Marty si Billa na parketu přivlastnil,trochu jsem žárlil.Martyho ruky hned sjely k Billovým dokonalým bokům.


Bill:
"Bille,jsi tak sexy." zašeptá mi Marty a hypnotizuje mě svým pohledem.
"Já vím." pousměju se.Martyho ruka sjede k mému rozkroku,tvrdě tam zmáčkne.Já se neubráním slastnému zasténání.Pootevřu ústa a nakláním se k němu pro polibek.Najednou se u nás objeví Tom a Martyho ode mě odstrčí,Marty spadne na zem.Tom si mě majetnicky přitáhne k sobě,Marty proti němu neměl žádnou šanci,Tom je snad dvakrát silnější,než on.
"Dneska,jsi jenom můj." zavrní mi Tom do ucha.Políbí mě,mnou okamžitě projede vlna obrovského vzrušení.Nedivím se,že mě tady všichni chcou.Jsem tu snad nejvíce sexy děvka.Hmm asi jsem spustil Bill-mánii.Yeah,Bill to rozjede.Tomovy zavšivení kámoši po mě slintaj,jak psi po masu.
"Hmm.Tomi,potřebuji pozvednout náladu,nejlíp u mě doma." ztmavnou mi oči chtíčem. Oh ano,chci to.
"Tak jdeme,broučku." zašeptá Tom.Vedu ho z klubu a za chvíli jsme u nás doma.Táhnu ho nahoru do mojí ložnice,a položím ho na postel.Nepřestávám ho vzrušeně líbat.
"Oh,Tomi chci to.Musí to být luxusní,na jedničku." zakňourám a neposlušně ho tahám za copánky. "Vrr.." zavrčím mu do ucha a sednu si na jeho tvrdý rozkrok.Oh,je tvrdý a vzrušený,to se mi líbí. "Vem si mě Tomi." zakňučím zase.
-Tom-
Oh sakra,jsem nervní.Dneska konečně,poprvé zasunu.Doufám,že něco neposeru.Sedí na mě a vybízí mě abych si ho tvrdě vzal.Je to tak neuvěřitelně sexy.Kroutí se nad mým rozkrokem a rozhodně ho nenechává chladným.Naopak.Jsem pořád strašně nervózní,ale musím to překonat. Všechno je jednou poprvé,snad to Bill nepozná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaHigh Levels:

____________________________________________________

____________________________________________________

My News: